logo KKS LECH
mecz na stadionie Bułgarska Poznań
 

Kibicu Lecha, jaki klubowy gadżet wybierasz?

W Bankach Spółdzielczych SGB jest już dostępny nowy wizerunek karty kibica Mastercard SGB-KKS Lech, który w głosowaniu wybrali sami Kibice. Dodatkowo, od 15 października 2018 do 3 stycznia 2019, po spełnieniu wszystkich warunków, można otrzymać piłkę, szalik lub nerkę KKS Lech Poznań w prezencie do karty.

Jeśli chciałbyś mieć wyjątkową kartę kibica Mastercard SGB-KKS Lech Poznań, która ma wiele funkcjonalności: jest standardową kartą płatniczą, kartą stadionową oraz zapewnia atrakcyjne zniżki, to przyjdź do Banku Spółdzielczego SGB i od 15.10.18 r. do 03.01.19 r. podpisz umowę na wydanie karty (do nowego rachunku lub już istniejącego lecz bez karty). Do 26.01.18 r. zapłać nią za zakupy o łącznej wartości min. 150 zł i odbierz w Banku upominek. Klubowe gadżety KKS Lech Poznań do wyboru to: ręcznie szyta piłka retro, szalik Lecha lub bardzo modna saszetka typu „nerka”. Promocja dotyczy obu wizerunków kart, ale spiesz się – liczba upominków jest ograniczona.

Teraz nie tylko możesz w sposób łatwy i bezpieczny płacić w punktach z logo Mastercard na całym świecie, dokonywać transakcji w internecie, wypłacać gotówkę z bankomatów, ale także mieć barwy ukochanego klubu zawsze przy sobie i wspierać go każdego dnia. Skorzystaj także z 10% rabatu na pierwszy bilet lub karnet nabywany za pomocą karty i 15% rabatu na zakupy w oficjalnym sklepie KKS Lech Poznań.

O Kartę zapytaj w swoim Banku Spółdzielczym SGB.

Regulamin promocji
Załącznik nr 1 do Regulaminu promocji
Załącznik nr 2 do Regulaminu promocji
Załącznik nr 4 do Regulaminu promocji

Stałe korzyści z kartą Kibica

10% rabat

na pierwszy bilet lub karnet na mecz nabywany za pomocą karty

15% rabat

na zakupy w oficjalnym sklepie KKS Lech Poznań

30% rabat

na usługi medyczne świadczone przez POLMED, oraz 15% u partnerów POLMED

Spółdzielcza Grupa Bankowa zrzesza w Polsce ponad 200 Banków Spółdzielczych posiadających razem ponad 1500 placówek z dostępem do ponad 4000 bankomatów. Bankiem zrzeszającym jest SGB Bank S.A. Sprawdź ofertę grupy SGB więcej

developed by Partner IT